Serdecznie zapraszamy na ZAWODY
O PUCHAR PREZESA LEGIONOWSKIEGO TOWARZYSTWA SPORTOWEGO ? WIELOBÓJ STRZELECKI, które odbędą się 9 września na Strzelnicy Bellona – Marynino od godz. 8:45.
8 września od godziny 9:00 przewidujemy pre-match dla osób funkcyjnych.
Będzie to prawdziwe święto strzeleckie szczególnie, dla tych którzy uwielbiają strzelać precyzyjnie.
Nie zabraknie wspaniałej atmosfery, cennych nagród o których będziemy informować na bieżąco oraz ciepłego posiłku na wzmocnienie sił ?
Zawody są wpisane w kalendarz Warszawsko-Mazowieckiego Związku Strzelectwa Sportowego. Udział w nich uprawnia do utrzymania licencji Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
Na zawodach rywalizować będziemy w aż 10 konkurencjach:
1 Karabin centralnego zapłonu 100 m
2 Karabin bocznego zapłonu 50 m
3 PCC 40 m
4 Karabin bocznego zapłonu 40 m
5 Strzelba 40 m
6 Karabin centralnego zapłonu 50 m
7 Strzelba 25 m
8 Rewolwer 25 m
9 Pistolet bocznego zapłonu 25 m
10 Pistolet centralnego zapłonu 25 m
Przewidujemy klasyfikację indywidualną oraz drużynową !!!.
Szczegóły zawodów w regulaminie zawodów który jest dostępny na naszej stronie.

WAŻNE:
Skład drużyny określa jej kapitan (bądź pierwszy wpisujący nazwę drużyny) i to on dodaje kolejnych zawodników do składu)
Opłata startowa za udział w zawodach z własną bronią i amunicją – 250 zł w przypadku udziału we wszystkich konkurencjach (system naliczy opłatę w wysokości 300 zł – ale prosimy o wpłatę 250 zł).
W przypadku udziału tylko w poszczególnych konkurencjach ? 30 zł za konkurencję. Przedpłata w formie elektronicznej (opłata na miejscu w dniu zawodów odpowiednio 300 zł za wszystkie konkurencje i 35 zł za każdą wybraną).
Osoby nieposiadające własnej broni będą mogły skorzystać z broni i amunicji klubowej za dodatkową opłatą – system podczas rejestracji poda i obliczy kwotę do wykonania przelewu.

Prosimy o rejestrację elektroniczną za pomocą naszej aplikacji:

https://portal.bron-lts.pl/events