Cześć,

Klub LTS wraz ze strzelnicą w Maryninie od ponad dwóch lat przeciera szlaki fantastycznych zawodów w formule IPSC. Odkąd pierwszy raz Dominik Górski zawitał na naszym obiekcie ze swoimi zawodami, przeszliśmy długą drogę, tworząc także swoje autorskie imprezy. Cykliczne wydarzenia z serii Benelli Shotgun, coroczny Piknik sklepu Kaliber, czy nowa formuła Mini Rifle przyciągają na te zmagania strzelców z całej Polski. Odbywają się u nas też dużo większe zawody poziomu drugiego i trzeciego, w tym Mistrzostwa Polski w strzelbie IPSC, na których nie brakuje zawodników z innych krajów.

Grupa początkująca, zajęcia odbywają się raz na dwa tygodnie, najczęściej w soboty, w godzinach 9.00-11.00.

Jeśli masz własną broń i interesuje Cię temat strzelectwa dynamicznego, to formuła IPSC jest najlepszym miejscem, by zacząć swoją drogę z tą częścią sportu. IPSC wymaga niewielkiej ilości sprzętu na start – pistolet, kabura, dwa magazynki i ładownica. Tyle wystarczy, by poznać zasady i rozpocząć pierwsze strzelanie w ruchu. Jeśli jesteś fanem PCC (karabinka na amunicję pistoletową) bądź Mini Rifle (karabinka na amunicję 22LR) również jesteś mile widziany na tych zajęciach. Wtedy oprócz samej broni wystarczą Ci dwa magazynki i jedna ładownica. Zajęcia odbywają się z doświadczonym sędzią IPSC, który przygotuje was do pierwszych zawodów, a także wskaże obszary do poprawy, abyś bezpiecznie poruszał się z bronią w każdych warunkach. Jeśli myślisz, że to coś dla Ciebie, zapisz się do naszej grupy początkującej.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

Grupa średnio-zaawansowana, zajęcia odbywają się raz na dwa tygodnie, najczęściej w soboty, w godzinach 11.00-13.00.

Masz za sobą pierwszy start lub kilka startów i szukasz miejsca, gdzie potrenujesz przed następnymi zmaganiami? Wiesz już jak poruszać się po torze, ale przydałoby Ci się dowiedzieć jak zoptymalizować przejście toru, by osiągać lepsze wyniki? A może zwyczajnie szukasz miejsca, które pozwoli Ci regularnie trenować na torach, które pojawiają się na zawodach odbywających się na strzelnicy w Maryninie? Jaka by nie była Twoja motywacja, ale jest w Tobie chęć do regularnych treningów, to zapraszamy do naszej grupy średnio-zaawansowanej.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ

O prowadzącym

Tomek zafascynowany strzelectwem dość szybko zauważył, że statyka to nie jego ulubione zajęcie na strzelnicy i postanowił, że chce zgłębić różne obszary strzelectwa dynamicznego. Zaowocowało to wieloma kursami, które pozwoliły mu poznać podejście różnych strzelców do działania w ruchu. Trenował u:

  • Dominika Górskiego, wielokrotnego mistrza Polski IPSC, twórcy fantastycznych zawodów z serii The Big IPSC oraz promotora Polskiej Ligi Strzelectwa Dynamicznego
  • Darka z C12 Spec. Szkolenia, weterana i trenera strzelectwa wywodzącego się ze służb specjalnych
  • Tomka Ciechanowskiego, człowieka, który od lat rozwija PiRO
  • Marka ze Street Tactics, jednego z najlepszych cywilnych trenerów strzelectwa codziennego

Tomek prowadził już grupy IPSC i PiRO na strzelnicy MoST w Gdyni. Po przeprowadzce na Mazowsze zakotwiczył w klubie LTS, a przyciągnęła go wspólna pasja do IPSC. Jest też sędzią drugiej klasy IPSC, zdobywając podwyższenie klasy sędziowskiej w maksymalnie krótkim czasie. Odkąd IPSC zawitało do Marynina, Tomek sędziuje wszystkie imprezy, w tym Mistrzostwa Polski w Strzelbie czy międzynarodowe zawody The Big Three.